Standard.al

Merr flakë një makinë në autostradën Tiranë- Elbasan…

0

Një makinë ka marrë flakë në autostradën Tiranë – Elbasan dhe ka shkaktuar trafik me rradhë të gjata. Mesa duket policia ka arritur në vendngjarje dhe po bëhet i mundur lirimi i autostradës si dhe zbardhja e shkaqeve që ka shaktuar zjarrin në automjet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.