Standard.al

Lajm i mirë për të rraskapiturit nga vapa: Afrohen masat ajrore të freskëta…

0

14 gusht 2019: Gradualisht do të kemi ndryshim të motit, do të afrohen masa ajri më të freskëta të cilat do të sjellin vranësira dhe rreshje shiu në veri gjatë pjesës se dytë të ditës.

Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale  10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 ballë me lartësi vale 1,0–1,5  metër në det të hapur

Temperaturat do të jenë me rënie.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   18/32°C

Zonat e  ulëta    21/37°C

Zonat  bregdetare  21/33°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.