Standard.al

E mbani mend tek ‘Hell’s Kitchen’? Ani rikthehet në ekran…

0

Me siguri të gjithë e mbani mend kuzhinieren bukuroshe që konkurroi vitin e kaluar në “Hell’s kitchen”.

Ani u bë shumë e njohur nga ky reality show dhe fitoi edhe zemrën e Renato Mekollit i cili e ka shprehur hapur pëlqimin që kishte ndaj saj.

Pak ditë më parë Renato zbuloi se gjatë programit do shoqërohet nga dy asistente vajza, njëra bjonde tjetra brune.

 

Së fundmi kanë nisur thashethemet se njëra nga vajzat do të jetë Ani Alku, konkurrentja bukuroshe e vitit e të kaluar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.