Standard.al

‘Plas rrjeti’/ Dylgjeri ironizon Pjetrin: Opiumi është feja e popullit!

0

Ylli Dylgjeri, i njohur për batutat dhe ironitë në rrjetet sociale, ka reaguar ndaj lëshimit që kryeministri Edi Rama i bëri pak minuta më parë të Valdrin Pjetrit, kandidatit socialist për Bashkinë e Shkodrës, i cili sipas denoncimit të PD-së rezulton i arrestuar për trafik droge në Itali.

“Shoku Enver thoshte: Feja është opium për popullin,

Shoku Edvin thotë: Opiumi është feja e popullit!

Valdin Pjetri”, ironizon Dylgjeri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.