Standard.al

VIDEO/ Talenti shqiptar shënon gol si Kristiano Ronaldo…

0

Futbollisti shqiptar, Patrik Treni, edhe pse ende 16 vjeç, ka arritur të shënojë një supergol si futbollisti i shquar Kristiano Ronaldo.

Patri Treni është stërvitur me Akademinë futbollit në Kamëz dhe tani po stërvitet me ekipin PSG në Francë.

Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme me supergolin e Patrik Trenit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.