Standard.al

Presidenti Meta uron nga Brezovica: Sot një ditë e veçantë feste

0

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto nga Brezovica e Kosovës.

Meta duket i rrethuar nga miq të shumtë. Ai shkruan se sot është një ditë e veçantë feste, duke pasur parasysh Kurban Bajramin.

“Nga Brezovica në Prevallë sot një ditë e veçantë feste dhe urimi mes miqsh!”, shkruan Meta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.