Standard.al

Ylli Baka tregon se sa lek merr për koncertet

0

Ylli Baka mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur të muzikës popullore shqiptare dhe ndër më të kërkuarit për koncerte e mbrëmje muzikore.

I ftuar në emisionin ‘Treshat’, Ylli ka zbuluar për herë të parë shifrën sa paguhet në koncerte, ndryshe nga këngëtarët e tjerë të cilët nuk e bëjnë publike.

‘Nuk i kam shifrat e rënda. 1000 euro, 2000, i ndajmë me shokët, nuk janë shifra të mëdha’, u shpreh Ylli.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.