Standard.al

FOTO/ Rudina Magjistari shfaqet si rrallëherë, ndryshim drastik…

0

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të ndjekura jo vetë në Instagram por edhe në programin e saj të mbasdites.

Prej vitesh tashmë ajo e shoqëron publikun shqiptar pasditeve.

E pas mbylljes me sukses të programit të saj moderatorja ka nisur pushimet të cilat po i kalon me bashkëshoritn e saj Xhavitin dhe vajzën e tyre Mia.

Por ditën e djeshme  moderatorja si rrallëherë  ka postuar foto nga pushimet ku shfaqet duke pozuar nga plazhi, me rrobabanjo, flokët e shpupurisur dhe syze.

Rudina ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit të cilët i shkruajnë se edhe me flokët pa rregulluar ajo shkëlqen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.