Standard.al

EMRI/ Gjendet një burrë i mbytur në lumin Mat, policia vijon hetimet…

0

Gjendet një burrë i mbytur në lumin Mat, pranë fshatit Skuraj të Kurbinit. Viktima quhet Luigj Gjeloshi.

Piolicia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Dyshimet janë se Gjeloshi është mbytur në lumë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.