Standard.al

‘Memoriali në Tiranë’/ Ndoka: Edi Rama vegël qorre e Erdoganit!

0

Ngritja i një memoriali në Tiranë për të rënët në detyrë në revolucionin e 15 korrikut në Turqi, ka çuditur shumë kënd dhe ka sjellë reagime të shumta.

Memoriali është ngritur në zonën e liqenit Artificial dhe nën bekimin e Edi Ramës dhe Erion Veliajt.

Në lidhje me këtë memorial ka reaguar edhe kreu i PDK-së, Nard Ndoka.

Ai shkruan në Facebook se Edi Rama është një vegël qorre e Erdoganit.

‘Edi Rama vegël qorre e Erdoganit, një arnaut pa din e pa imam!’, shkruan Ndoka në Facebook.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.