Standard.al

Lukaku e rezervon numrin 9′, Interi mesazh Icardit…

0

Pas shiritit të kapitenit, Interi i heq Mauro Ikardit dhe numrin 9-të të fanellës dhe ia dorëzon të sapoardhurit Romelu Lukaku. Një vendim që është zyrtarizuar ditën e sotme dhe që është pritur mjaft mirë nga tifozët, të cilët kanë humbur totalisht dashurinë dhe respektin për ish-kapitenin e tyre pas ngjarjeve që sezonit të shkuar.

Kështu Romelu Lukaku do të luajë me numrin 9-të. Por nëse belgut i është dhënë një numër, e njëjta gjë nuk ka ndodhur me Ikardin, që tek Interi nuk po gjen më qetësi. Zikaltërit duan ta heqin qafe me kushtet e tyre argjentinasin, ndërsa ky i fundit po bën një provë force, me bashkëshorten, që është njëkohësisht edhe agjentja e tij, e cila po mendon t’i ngrejë padi Interit për mobbing.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.