Standard.al

Çifti i njohur i showbizit shqiptar shumë shpejt drejt altarit. Zbuloni për kë bëhet fjalë…

0

Muzika dhe dashuria është ajo që i ka bërë bashkë Marsela Çibukaj dhe Vitmar Bashën.

Në shkurt të këtij viti Marsela dhe Vitmar bënë publike lidhjen e tyre kur këngëtari tha se Marsela është motivi, shtysa, muza e albumit të tij, të titulluar “9”.

E të ftuar muaj më parë në emisionin e  #gjesi dy këngëtarët folën dhe përsa i përket jetës së tyre private.

Të pyetur nga gazetarja se kur ata do ta kurorëzojnë dashurinë tyre në martesë Vitmari u  përgjigjur:’Në pranverë’

Por ndërkohë ndërhyri  Marsela e cila duke qeshur u shpreh:

‘Mos thuaj kot. Tani unë si vajzë nuk mund të them se kur e kemi për tu martuar sepse së pari i përket çunit( duke bërë me gisht nga Vitmari) me i propozu femrës. Kështu që presim propozimin  dhe unazën dhe më pas caktohet data’.

E mesa duket Vitmari i paska propozuar Marselës.

Së Marsela dhe Vitmari do të martohen dhe nusja do të jetë në kopertinën e Revistës Who, na e merr mendja me fustan të bardhë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.