Standard.al

Shqiptari ther me thikë shokun me të cilin bashkëjetonte, shpallet në kërkim…

0

Një shqiptar ka therur me thikë kolegun e tij polak me të cilin ndante apartamentin, në natën midis të mërkurës së dhe të enjtes.

Sipas policisë së Milanos gjithçka ka ndodhur pas një grindje për motive banale.

Agresori e goditi viktimën në bark dhe në pjesë të tjera të trupit, por për fat të mirë ato nuk prekën organet jetësore.

34-vjeçari polak u shpëtua nga ndihma e shpejtë mjekësore.

Agresori shqiptar mundi t’ia mbathë dhe tashmë është në kërkim nga policia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.