Standard.al

Tentoi të fusë drogë në burgun e Rrogozhinës, arrestohet i riu

0

Një 29 vjeçar ka tentuar të fusë drogë në burgun e Rrogozhinës, pasi kishte shkuar për të takuar të vëllanë.

Policia njofton se gjatw kontrollit e ka pikasur dhe e ka arrestuar.  “Shërbimet e policisë së burgut të IEVP Rogozhinë, gjatë kontrollit  të sendeve që  29 vjeçari i identifikuar me inicialet E. B, banues në Durrës, kishte sjellë për të vëllanë,  kanë konstatuar që në rrobat e tij , mbante të fshehur lëndë narkotike,” informon policia.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.