Standard.al

Pas skandalit që u krijua ditën e sotme në Kamzë, reagon Agron Duka…

0

Pasi Bashkia e Kamzës u thye sot me kaçavidë dhe mjete të forta për ti hapur rrugë uzurpimit të kësaj bashkie nga kryetari i dalë nga votimet njëpartiake të 30 qershorit, Rakip Suli reagoi Agron Duka.

Në një shënim në profilin e tij në facebook duke postuar fotot nga thyerja e derës së bashkisë Kamëz, kryetari i Partisë Ambientaliste Agrare, shkruan jo me pak doza ironie:

‘Në shtetin që në vitin 2020 do të kryesojë OSBE-në, pushteti merret me kaçavidë…’

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.