Standard.al

Detajet/ Një teqe bie pre e grabitjes në Kolonjë

0

Një objekt kulti në fshatin Kreshovë të Kolonjës ka rënë pre e grabitjes. Gjatë natës janë vjedhur një sasi lekësh në një teqe në këtë zonë.

Policia njofton se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.