Standard.al

Gjendet pajetë e moshuara / Policia thotë se vdekja ka ardhur si shkak i …

0

Pas ngjarjes së ndodhur në lagjen ‘Dunavat’, një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen ‘Palorto’ të Gjirokastrës.

Sipas policisë, sot rreth orës 16:10, njoftohemi se në lagjen “Palorto”, Gjirokastër, shtetasja S.Zh. rreth 85 vjeçe, është gjetur e pajetë në banesë nga komshinjtë e saj, shtetasia e mësipërme jetonte e vetme.

Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohen shenja dhune përveç një shenje të shkatuar si shkak i rrëzimit nga tensioni.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.