Standard.al

Presidenti, urim special për shqiptarët: Të dielë të bukur me familjet tuaja

0

Presidenti Meta ka zgjedhur nje forme urimi te vecante per kete te dielë për qytetaret. Permes nje fotoje familjare ai pershendet shqiptarët nga Prevalla ku po kalon pushimet. Ne foto Presidenti shoqerohet nga bashkeshortja Monika Kryemadhi dhe tre femijët e tij. Vihet re se ashtu si edhe vjet, kreu i shtetit nuk i ndahet zonave me lartesi te vendit, ku duhet theksuar se mrekullia e natyres shqiptare është mahnitese. Ne fakt me kete forme, Meta përcjellë njekohesisht një mesazh te forte edhe për turizmin malor ne keto dite te nxehta vera.

Statusi i Presidentit

Mirëmëngjes nga Prevalla! Ju uroj një të diel të bukur me familjet tuaja!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.