Standard.al

9-mujori i protestës së Unazës së Re, Balliu: Me heronjtë që protestojnë kundër Edvin Hajdutit

0

Sot bëhen plot 9 muaj nga kur banorët e Unazës së Re dolën në protesta të përditshme kundër projektit të qeverisë dhe bashkisë së Tiranës, e cila iu prek banesat. Banorët kanë patur në krah ish deputetin demokrat Klevis Balliu.

Ish deputeti përmes një postimi në rrjetet sociale i quan banorët e Unazës së Re, heronj

Postimi i Klevis Balliut:

SOT ME HERONJTË E UNAZËS SË RE.

Sot bëhen plot 9 muaj protestë e përditshme ku banorët protestojnë kundër vjedhjes makabre të Edi HAJDUTIT.

Sot banorët e Unazës së Re, fëmijët e Unazës së Re nuk janë me pushime, nuk janë në plazhe, sot qytetarët janë në PROTESTË.

Sepse paratë i ka vjedhur Edvin HAJDUTI dhe tani kërkon të vjedhë edhe shtëpitë e tyre për kullat e veta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.