Standard.al

Plas pistoleta në Durrës, ka të plagosur

0

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Durrësit. Nga krismat e një pistolete ka mbetur i plagosur një person mesditën e sotme.

Ngjarja ka ndodhur pranë Kryqit të Kuq dhe ende nuk dihen kush është personi i cili ka mbetur i plagosur apo edhe motivet e ngjarjes. Policia ka nisur hetimet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.