Standard.al

Publikohen videot/ Andi Bejtja tregon se si Edi Rama shkatërroi Agon Channel

0

Ish drejtuesi dhe gazetari i Agon Channel, analisti Andi Bejtja ka reaguar sërish lidhur me sulmet e kryeministrit Edi Rama ndaj këtij televizioni dhe pronarit të tij.  Bejte publikon edhe pamje filmike që tregojnë sulmin  paprecedentë që solli edhe gjobën prej 110 milionë eurosh që shteti shqiptar duhet ti paguajë Francesco Becchettit.

Ja çfarë shkruan Bejtja duke publikuar edhe videot për secilin rast:

Kjo është historia e Agon Channel, ndërtimi dhe shkatërrimi i tij:
1. Ndërtimi i Agon Channel;
2, 3. Rama kundër Agon Channel;
4. Ndërprerja e Energjisë në Agon Channel

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.