Standard.al

Aksident në Korçë/ 3 femra të plagosura…

0

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Korçë-Kapshticë.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se një makinë ka dalë jashtë rruge, për shkak të shpejtësisë.

Në këtë aksident kanë mbetur të plagosur 3 femra, drejtuesja e makinës dhe dy vajza që ishin pasagjere.

Të plagosurat janë dërguar në spitalin e Korçës, nën kontrollin e mjekëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.