Standard.al

Reagon Bulku: “Ndërto teatër të ri, jo duke shkulur të vjetrin…”

0

Prej shumë orësh artistët janë duke protestuar për Teatrin Kombëtar pasi janë kundra shembjes së tij. U përfol se aktorja e njohur Raimonda Bulku ishte pro ktij projekti, por aktorja me anë të një postimi në Instagram, shprehet se është kundër shembjes së Teatrit Kombëtar.

Respekto traditën.

Ruaj Historinë.

Ndërto teatër të ri, jo duke shkulur të vjetrin.

Jam larg dhe më vjen keq që mungoj të jem mes kolegësh në teatër …!!!! Në krahët e mi mbaj mbesën time që më mrekullon dhe dëshiroj që të bëhet aktore teatri….!!!’, shkruan ndër të tjera aktorja e njohur Raimonda Bulku.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.