Standard.al

Xhisiela Maloku drejt altarit? E dashura e djalit të deputetit socialist tregon unazën me diamant…

0

Ish e dashura e djalit të deputetit të PS-së, Xhisiela Maloku ka postuar një foto në rrjetin e saj social.

Në foton e publikuar në Instagram, Xhisiela ka treguar një unazë me gurë, mbi kutinë e të cilës shkruhej: Veçanërisht për ty.

Fotoja e Xhisiela Malokut

Mbi foto Xhisiela tregonte se kjo ishte një dhuratë, por duke zgjedhur që ta linte anonim personin që ia kishte dhuruar. Mund të jetë vallë djali i deputetit, Xheni?

Historia e dashurisë së Xhisiela Malokut dhe Rexhep Rrajës pushtoi të gjitha mediat kombëtare, kur vetëm para pak muajsh 26-vjeçarja e denoncoi partnerin e saj për dhunë dhe presion.

Duke qenë se Rraja ishte djali i një deputeti, kjo gjë bëri që në këtë histori të përfshihet politika me akuza e kundërakuza.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.