Standard.al

Veshur me barkun jashtë duke bërë super sfilatën, burri s’ja ndan sytë Jonida Vokshit

0

Jonida Vokshi ka lajmëruar dasmën e saj me regjisorin kosovar Besnik krapi, e cila pritet të ndodhë në muajin shtator. Çifti duken më të dashuruar se kurrë, dhe Jonida e shfaq shkëlqimin në sytë e saj.

Veshur me të zeza, me një bluzë të shkurtër me gurë vezullues që i nxjerr në pah belin, dhe me një fund të gjatë, Besnik Krapi nuk ja ndan sytë bashkëshortes së tij të ardhshme, teksa zbret dhe ngjit shkallët duke dhuruar një sfilatë për të.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.