Standard.al

VIDEOMESAZHI/ Basha: 4 hapat për rikuperimin e parave të vjedhura nga Rama dhe oligarkët e tij

0

 

Përmes një videomesazhi në rrjetet sociale, kryetari i PD-së Lulzim Basha tregon hapat që do të ndjekë opozita për ti rikthyer paratë e vjedhura nga qeveria përmes kriminelëve dhe oligarkëve në xhepat e shqiptarëve.

“Ndiq Paranë” : 4 Hapa për zhdukjen e ndikimit dhe pasojave të grabitjes së vendit nga Rama me një grusht kriminelësh dhe oligarkësh”, shkruan Basha në postimin e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.