Standard.al

Në koncertin e përbashkët, Noizy thumbon publikisht Luanën për Getoarin…

0

Ndoshta se kishit menduar ndonjëherë që Luana do performonte në të njejtin koncert me rivalin e kunatit të saj, Getoarit, por ja që ndodhi.

Ata kanë ndarë skenën në një nga klubet e Kosovës, por veprimi i Noizyt i habiti të gjithë me veprimin e tij.

Të gjithë e mbajmë mend rivalitetin e hershëm të Noizyt dhe Ghetto Geasyt e lidhur me këtë ai ngacmoi Luanën në koncert.

Teksa po bëhej gati të këndonte këngën DISS për Babastars, Noizy i tha Luanës që me siguri ishte në prapaskenë “Të fala kunatit”.

Pas këtyre fjalëve, ai ka nisur të qeshë dhe është bërë gati të këndojë këngën, ndërsa video e reperit po bën xhiron e rrjetit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.