Standard.al

Janë ndarë? Moderatori i kërkoi që ta thirrte në dasëm reagimi i Stresit nuk pritej…

0

Prej disa ditësh në media është komentuar gjatë për ndarjen e reperit Stresi nga e bashkëshortja e tij Keisi.

Dyshja i dha fund lidhjes dhe nuk e ndjek më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Madje Keisi ka fshirë çdo postim me reperin dhe e ka hequr mbiemrin Lushaj nga bio i saj.

Mirëpo i thirrur s fundmi në  emisionin “72 Sen” Stresi ka bërë lëmsh të gjith rrjetin.

I pyetur nga moderatori i emisionit nëse do ta thirrte në dasëm ,Stresi i është përgjigjur:

“Domethënë, ju që jeni këtu unë ju ftoj e s’vini në dasmën time, unë s’kam për t’ju ardhur në dasmën tuaj, po doni të kuptoni vetë. Unë jam dikush që e mban fjalën Meriton. Për fjalën çfarë s’kam bërë e kam shitur edhe veten. Unë e mbaj fjalën, dhe unë si burri-burrit, si besa e shqiptarit, si djalë i Malësisë së Gjakovës prej Tropoje, Arkimed Lushaj, ndryshe Stresi, asnjë send s’ka për të ndryshuar unë ftesën e dasmës ua kam bërë.”, përfundoi Stresi duke lënë të kuptohet se dasma me Keisin do të bëhet, teksa Meritoni e ka uruar që shumë shpejt të bëhet me një gocë..

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.