Standard.al

Ja kush janë 4 vlonjatët që u arrestuan, pasi rrahën dy policë…

0

Katër persona janë arrestuar mesditën e sotme, pasi një ditë më parë dhunuan dy efektivë policie.

Në pranga kanë rënë Armando Dredhaj, Daniel Muçaj, Sebastian Naqellari dhe Kevin Muhametaj.

Katër vlonjatët po konfliktoheshin me njëri-tjetrin dhe policia ndërhyri për të parandaluar përshkallëzimin e situatës, por përfunduan duke u qëlluar me grushte.

Policët pësuar dëmtime në fytyrë për shkak të goditjeve, por, fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.