Standard.al

VIP-at shqiptare me bikini si duken në verë…

0

Është periudha më e bukur e vitit, stina e preferuar e shumë njerëzve dhe nuk mund t’i rezistosh dëshirës për t’u kredhur në ujë po edhe për të ndenjur me orë të tëra nën rrezet e diellit.

Një trend vere janë edhe postimet në rrjetin social Instagram e fotove me bikini të personazheve tona më të njëohura por edhe përse jo shumë seksi duke nisur nga Marina Vjollca, Luana Vjollca, Bora Zemani, Ilda Bejleri etj…/SYRI.NET/

@Klaudia PepaImage

@Bora ZemaniImage

@Luana VjollcaImage

@Ilda BejleriImage

@Enca HaxhiaImage

@Genta IsmajliImage

@Marina VjollcaImage

@Fjolla MorinaImage

@Vildane ZeneliImage

@Alesia BamiImage

@Nevina ShtyllaImage

@Oriola MarashiImage

@Elvana GajataImage

@Kejvina KthellaImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.