Standard.al

E ftuan për kafe dhe e ekzekutuan tek dera e shtëpisë, dalin detajet e rënda të vrasjes së Festim Latos…

0

Zbardhen detaje nga vrasja e Festim Latos në Holandë, i vetëshpallur president i Çamërisë.

Sipas burimeve të policisë holandeze mësohet se mbrëmë në darkë dy persona e kanë ftuar për kafe Festim Laton. Ai sapo ka dalë në prag të shtëpisë është qëlluar me armë dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Ende nuk dihen motivet e vrasjes së tij, ndërsa miqtë e Latos kanë shkruar në rrjetet sociale se ai u ekzekutua nga shërbimi sekret grek. Sakaq, familjarët janë shprehur për mediat se është vrarë për arsye politike.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.