Standard.al

Belen Rodrigues e lumtur me bashkëshortin dhe djalin e tyre

0

Është pa diskutim një nga femrat më seksi në botë por jo vetëm.

Modelja dhe moderatorja argjentinase e nisi karrierën e saj në Itali në prej vitit 2008 dhe prej atëherë është bërë thuajse një pjesë e pa ndashme e lajmeve rozë për lidhjet e saj të diskutuara.

Lidhja e saj e ngushtë është ajo me balerinin italian Stefano De Martino me të cilin ka një djalë Santiagon.

Çifti u nda njëherë dhe ka vendosur të kurorëzojë përsëri në martesë lidhjen e fortë dhe dashurinë me një dasmë të dytë.

Pak orë më parë Belen nuk ka ngurruar të postojë një fotografi ku shfaqet në një portret të bukur familjar me djalin dhe burrin e saj.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.