Standard.al

Arjola dhe Kelvi do zëvendësojnë dy moderatorët e njohur, ja ku do i shohim

0

Pak ditë më parë u bë e ditur se Arjola Shehu është në prag të nënshkrimit të marrëveshjes me Ora News për një program në këtë radiotelevizion.

Ndërsa për Kelvin prej muajsh përflitet se është larguar nga Top Channel.

“Indeksonline” ka zbuluar se Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli shumë shpejt do t’i shohim së bashku në emisionin “Ditë e re” në Ora News.

Arjola dhe Kelvi do të zëvendësojnë Dajana Shabanin dhe Besmir Metanin.

Nuk dihet ende nëse Zogu i Tiranës do të vijojë të jetë pjesë e emisionit.

Gjithashtu ende është e paditur ku do t’i shohim Dajanën dhe Besmirin nëse Arjola dhe Kelvi i zëvendësojnë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.