Standard.al

E paparë batuta e gazetarit: Po të dojë Rama, ja si ja zbeh vlerat Ramushit…

0

Ne nje status ne Facebook gazetari i njohur Agim Xhafka ka gjetur zgjidhjen se si te kemi feste ne Shqiperi dhe ne Kosove. Ai shkruan se nese do Rama ia zbeh vlerat Ramushit nese jep doreheqjen.

Ja postimi i plote:

Po të dojë Rama ia zbeh vlerat Ramushit. Jep dorëheqjen dhe 3 muaj nuk pushon festa në Shqipëri,Kosovë e më gjerë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.