Standard.al

“Dukesh si plakë”, ndjekësit “masakrojnë” Mimoza Shkodrën, teksa ekspozon të pasmet: I nxore dhe ti…

0

Këngëtarja e mirënjohur, Mimoza Shkodra është aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi Mimoza ka publikuar në Instagram disa fotografi, në të cilat shfaqet në plazh, teksa pozon në bikini. Ajo që bie në sy janë disa komente nga ndjekësit, ku një ndër ta shkruan: “U zhveshe edhe ti”.

Ndërsa, një tjetër ndjekës shkruan: “S’paske nevojë për Face app”, ku le të nënkuptohej tashmë se këngëtarja është plakur disi.

  

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.