Standard.al

Tërmeti i fuqishëm godet Athinën….

0

Një tërmet i fuqishëm ka goditur mesditën e sotme kryeqytetin e Greqisë.

Tërmeti prej 5.3 ballësh ka goditur Athinën dhe ka shkaktuar probleme.

Paraprakisht mësohet se është shkëputur energjia elektrike dhe ajo telefonike.

Ndërsa ka edhe dëme materiale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.