Standard.al

“Shuhet legjenda e Tiranës i madhi Fatmir Frashëri”, Vasili: U prefsh në paqe burrë i madh!

0

Largimi nga jeta i ish-mbrojtësit legjendar të Tiranës, Fatmir Frashëri, ka sjellë edhe reagimin e nënkryetarit të LSI-së, Petrit Vasili i cili shkruan se ‘figura sportive e mrekullueshme e Fatmir Frasheri si personalitet sportiv nga ato, qe vijne vetem nje here ne dhjetra vjet.

‘Shuhet legjenda e Tiranes i madhi Fatmir Frasheri.

Jemi me fat qe e kemi pare ne fushe,e kemi duatrokitur dhe kemi bere tifo me zemer per te.

Shkelqen sot ashtu si dhe me pare figura sportive e mrekullueshme e Fatmir Frasheri si personalitet sportiv nga ato, qe vijne vetem nje here ne dhjetra vjet.

U prefsh ne paqe burrë i madh!!’

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.