Standard.al

Mimoza ti je? Nuk do ta njihni pa make up këngëtaren shqiptare…

0

Kohët e fundit këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është vënë në qendër të mediave për shkak të jetës së saj personale.

Ndarja e bujshme nga Seldi ka bërë që Mimoza të përflitet shumë.

Por ditën e sotme ajo ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo  ka nisur pushimet dhe nuk ka hezituar që të publikojë foto me bikini ku shfaqet shumë në formë dhe shumë natyrale.

Megjithatë, përpos komplimentave të shumta të cilët e përgëzojnë për natyralitetin, ka edhe nga ato komentues të cilët u habitën me pamjen e saj pa make up.

ImageImage

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.