Standard.al

Jonida Maliqi prezanton motrën super yll

0

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, Jonida Maliqi është treguar gjithnjë e rezervuar për jetën private.

Mirëpo ditën e djeshme si rrallëherë Jonida ka postuar një foto të motrës së saj duke i kushtuar një dedikim.

“Gjysma ime me e mire”, shkruan Jonida për të motrën, Xhilda e cila duket si versioni bjond i këngëtares.

Madje të dy motrat mesa duket janë fashionista pasi edhe Xhilda shfaqet e veshur shumë moderne.

Jonida ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me motrën e cila jeton jashtë vendit gjë që e ka treguar në shumë intervista.

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.