Standard.al

“Haradinaj tregoi që është burrë shteti, Rama burrec pushteti”

0

Ish-deputeti demokrat, Flamur Noka, ka komentuar dorëheqjen  e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Në postimin e tij në rrjete sociale, Haradinaj, shkruan se ky ishte një kat prej burri shteti, ndërsa Edi Rama për pushtet jo vetëm që nuk do largohej por do varroste dhe njerëz.

Ja postimi i Nokës:

Burrat e shtetit nga burrecat e karriges së pushtetit i diferencojnë aktet. Ramush Haradinaj tregoi veten që është burrë shteti. Për vendin e për shtetin sakrifikoi pushtetin. Edi Rama për pushtetin po shkatërron e varros vendin dhe shtetin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.