Standard.al

Dhunoi nënën e tij, arrestohet i riu në Bulqizë…

0

Një person i dyshuar për dhunë psikologjike dhe fizike ndaj nënës së tij, është vënë në prangat e policisë së Bulqizës.

Kështu gjatë ditës së djeshme u bë arrestimi i V.S., 32 vjeç, banues në Bulqizë

Prangosja e tij u bë pasi në banesë për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj nënës së tij.

Pas denoncimit të gruas, policia bëri arrestimin e të riut, nën akuzën e veprës penale “Dhunë në familje”.

Ndaj të dyshuarit për ndjekje të mëtejshme, materialet iu referuan Prokurorisë së Dibrës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.