Standard.al

Basha: Askush nuk e përdhos dot sakrificën sublime të familjes Haradinaj në altarin e lirisë!

0

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një komunikim të fundit publik në twitter, duke komentuar dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj ka mbështetur qëndrimin e tij duke shkruan se

‘Askush dhe asgjë nuk e përdhos dot luftën çlirimtare të Kosovës dhe sakrificën sublime të familjes Haradinaj në altarin e lirisë!’

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.