Standard.al

E enjte, rriten temperaturat…

0

18 korrik 2019 moti do të jetë me diell dhe kalime të vranësirave në relievet malore. Era do të  jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi  8- 10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   15/30°C

Zonat e  ulëta  18/35°C

Zonat  bregdetare 19/33°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.