Standard.al

Ambasada amerikane: Mos e rezervoni biletën për në SHBA pa marrë vizën!

0

Ambasada amerikane në Tiranë ka këshilluar qytetarët shqiptarë që kanë aplikuar për vizë turistike. “Lutemi planifikoni të aplikoni herët dhe mos e rezervoni biletën e avionit derisa të keni marrë vizën tuaj,” njofton ambasada. Po ashtu, ka hapur komunikimin e përjavshëm në Fb me qytetarët.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.