Standard.al

Tjetër skandal!!! “Lleshi arreston 3 inspektorë të ISSH pse i vunë gjobë mikut të shefit!”

0

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka denoncuar një tjetër skandal, që po ndodh në Shqipëri. Në postimin e tij Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari i cili tregon se si 3 punonjës të ISSH-së, janë arrestuar nga policia në shenjë hakmarrjeje se përse gjobitën një biznes në Shëngjin i cili i përkiste mikut të shefit të policisë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Arrestohen per shkak te detyres inspektoret sepse guxuan, kontrolluan dhe gjobiten eksponentin e narkoshtetit!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje drSot ne oren 10:00 paradite 3 punonjes te issh lezh vajten ne shengjin per kontroll .por zoteria Viktor doda nuk kishte dokumenta e duhura dhe ne baz te ligjit i pren nje mlion lek gjob por ne momementin e largimit i kan arrestuar te tre punojnesit se ky zoteria esht shum shok me shefin nga tepelena dhe ka nje ore qe i kan len te lir nje nga punonjesit esht nipi i imi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.