Standard.al

E FUNDIT/ Shpërthen bombula e gazit

0

Një bombul gazi ka shpërthyer në fshatin Drashovicë, të Vlorës.

Nga të dhënat e para mësohet se nuk ka persona të lënduar.

Policia dhe shërbimet e zjarrfikëses kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.