Standard.al

Publikohet video!!! Mos e humbisni/ Kështu i gënjeu njerëzit Edvin Kristaq Mafia…

0

Ish kryemisnitri Berisha ka ndarë me ndjeksit e tij një video montazh që tregon premtimet e pambajtura dhe mashtrimet e kreut aktual të qeverisë bërë qyterave shqiptare ne kohë të ndryshme

Postimi bashkë me videon:

Keshtu i genjeu njerezit Edvin Kristaq Mafia! sb

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.