Standard.al

EMRI/ Plantacionet e drogës, i përkisnin kryebashkiakut Rilindas! Policia fsheh krimin

0

Disa të arrestuar, mes tyre edhe një polic për shkak se zbuluan një parcelë me kanabis që i përkiste kreut të bashkisë së Krujës, Artur Bushi.

Ky është denoncimi i një qytetari në Facebook-un e ish kryeministrit Sali Berisha.

Sipas tij, parcela në fjalë ndodhet në fshatin Shqezë.

Postimi i plotë i ish kryeministrit Sali Berisha:

Narkopolicia fsheh krimin!

Me urdher te Vasal Kimikut badiguardi i Eskobarit fshehu zbulimin rastesisht ne Shqeze te nje plantacioni te madh kanabisi, sipas qytetarit dixhital qe i perkiste vet Artur Bushit!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Zoti BERISHA Sot Me pa Dashje ESHTE Zbuluar Nje Parcele E Pafundme Me Kanabis JAN Arrestuar Disa Njerez Mes Tyre Dhe Nje OFICER POLICIE Arsyea Kryesore E Arrestimit Te Ketyre Te Pafajshmeve Eshte Qe Ajo Parcele Ka Qene E Artur Bushit Fatmir Durmes Dhe Bandes Tyre I Nderuar Fshati Quhet Shqeze Mafsheqe Kurse OFICERI Qe Mbulon Ate Zone KAM BINDJEN QE QUHET HYSEN PULA

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.