Standard.al

E martë 16 korrik 2019, temperaturat do të jenë me rënie…

0

16 korrik 2019: moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu në të gjithë vendin . Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.
Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 15/26°C

Zonat e ulëta 18/28°C

Zonat bregdetare 20/27°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.