Standard.al

Biznesmenia e njohur ‘’lë nam”/ Për pak përfundoi në mes të detit duke provuar…

0

Gemma Collins është një prej biznesmeneve më të njohura në botë, si dhe pjesë e ekraneve në Britaninë e Madhe.

Një video e saja teksa ishte duke provuar veten në sfidën më të re të rrjeteve sociale “Bottle Cap Challenge” është bërë virale në rrjet.

Collins për pak sa nuk ka rënë në mes të detit teksa përpiqej të hapte kapakun e shishes me këmbë.

Kjo sepse ajo ishte duke e provuar ta bënte këtë sfidë në jahtin e saj, dhe duket se lëkundja nga deti ka dhenë efektin e saj.

Pamjet e Collins kanë shkaktuar të qeshura, por nëse ajo do të të kishte rënë në det ndonjë aksident fatal mund të kishte ndodhur.

Gruaja e pasur ka tentuar ta bëjë sërish për herë të dytë, por nuk ia ka dalë ta bëjë sfidën e “Bottle Cap Challenge”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.